Treningi Personalne Krav Maga i sporty walki Białołęka

https://masada-kravmaga.pl/o-nas/Zajęcia indywidualne to przede wszystkim szybka nauka samoobrony, podstaw boksu oraz kick-boxingu. W zależności od potrzeb, w trening personalny wplatane są elementy treningowe poprawiające sprawność fizyczną, w tym spalanie kalorii. Do państwa dyspozycji są najlepsi trenerzy i instruktorzy, w tym założyciele klubu KENKO Monika i Krzysztof. Oferta treningów personalnych skierowana jest dla każdego bez względu na wiek i płeć. Terminy i godziny treningów indywidualnych są do uzgodnienia ale możesz trenować z nami już od godziny 7 rano, także w soboty i niedziele. 

Treningi Personalne z samoobrony Warszawa

Jeśli interesuje Cię indywidualne nauczanie samoobrony, to zapraszamy na zajęcia personalne na Białołęce. Obiecujemy Ci, że już na pierwszych zajęciach personalnych poznasz skuteczne techniki, które pozwolą Ci przetrwać na ulicy. Tego uczymy na wstępie. To ważny etap każdych zajęć indywidualnych z samoobrony. 

Treningi Personalne Krav Maga Warszawa.

Krav Maga to skuteczny system walki i samoobrony, który w Warszawie trenuje wiele osób. Na treningach indywidualnych z Krav Maga nauczysz się jak skutecznie bronić się na ulicy wykorzystując naturalne odruchy obronne. Jesteśmy reprezentantami Classic Krav Maga. Dlatego też, masz pewność, że będziesz uczył dobrej szkoły krav maga w Warszawie. Treningi personalne z Krav Maga prowadzimy w Warszawie w dzielnicy Białołęka ale także osoby z pobliskiego Targówka i Bródna chętnie korzystają z naszej oferty. 

Treningi Personalne z boksu i kick-boxingu w Warszawie. 

Nasz klub sportów walki to także indywidualne zajęcia z boksu i kickboxingu. Oba te sporty walki świetnie sprawdzając się nie tylko jako forma rekreacji ruchowej ale ich elementy można wykorzystać w samoobronie na ulicy. Jeśli mieszkasz w Warszawie i interesuje Cię trening personalny z boksu lub kick-boxingu to nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. 

Treningi personalne z samoobrony dla dzieci i młodzieży.

Dziecko i nastolatek na swojej drodze ku dorosłości napotyka dużo zagrożeń. Szkoła, czy powrót ze szkoły mogą mogą być niebezpieczne więc warto uczyć się samoobrony. Jeśli Twoje dziecko woli zajęcia indywidualne z samoobrony to oferujemy takowe w klubie Masada Warszawa Białołęka. 

Treningi Personalne z samoobrony dla kobiet.

Indywidualne zajęcia z samoobrony dla kobiet to przede wszystkim sprawdzone techniki dla pań w każdym wieku. Personalne zajęcia z Krav Maga dla Pań cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym klubie, gdyż zazwyczaj prowadzi je instruktor Monika – trener personalny z doświadczeniem. 

Trenerzy personalni Warszawa Białołęka.

Polecany trener personalny z zakresu samoobrony i sportów walki w Warszawie? Tak, to my 🙂 Lubimy swoją pracę. Więcej o nas: https://masada-kravmaga.pl/o-nas/

Cennik treningów personalnych z samoobrony i sportów walki.

Koszt treningów indywidualnych z samoobrony, boksu, kick-boxingu i treningu funkcjonalnego zależy od wybranego pakietu. Pojedynczy trening kosztuje 200 zł brutto. Pozostała cennik: 900 zl – 5 treningów do wykorzystania w przeciągu 30 dni oraz 1600 zl za 10 treningów do wykorzystania przez 60 dni. Czas trwania treningów to 1 godzina.

Podsumowanie.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zadzwoń lub napisz: 
i zarezerwuj godzinę na poprawę swojej kondycji fizycznej i psychicznej.