Classic Krav Maga Białołęka

Zapraszamy na treningi Krav Maga. KM to izraelski system walki i samoobrony, skuteczny, stosowany w większości jednostek wojskowych i policyjnych na świecie. Głównym założeniem systemu jest prostota. 

Krav Maga Warszawa

W stosunkowo krótkim czasie można każdego nauczyć samoobrony, w myśl zasady – minimalna liczba technik, maksymalna liczba rozwiązań problemu. W przeciwieństwie do innych sportowych sztuk walki, w krav maga kursanci są uczeni ciosów i kopnięć we wrażliwe miejsca na ciele (takich jak strefa kroku, stawy kolanowe, oczy), dźwigni oraz innych niedozwolonych technik. Celem jak najszybsze wyeliminowanie napastnika z walki.

W skład nauki samoobrony wg krav maga wchodzi także zdobywanie umiejętności obrony przez napastnikiem posiadającym nóż, pistolet, pałkę czy inne narzędzie zagrażające życiu i zdrowiu.

Uczymy jak unikać zagrożenia, jak radzić sobie ze stresem oraz prostych technik obrony przed napastnikiem.

Classic Krav Maga Warszawa to powrót do korzeni, czyli nauka systemu krav maga wg zasad jego twórcy Imiego Lichtenfelda z dostosowaniem do obecnych realiów z ulicznych zagrożeń. To wyróżnia nas wśród  organizacji Krav Maga w Polsce. Mniej znaczy więcej.

Krav Maga Warszawa Białołęka

Klub MASADA to przede wszystkim nauka samoobrony wg Classic Krav Maga. Śmiało możemy potwierdzić, że jesteśmy najlepszą szkołą Krav Maga w Warszawie. To nie nasza opinia a naszych kursantów, którzy poznali klasyczną wersję tego popularnego sytemu walki i stwierdzili, że nauka mniejszej ilości technik jest skuteczniejsza.

Instruktorzy Krav Maga w Warszawie 

Główni instruktorzy Krav Maga Warszawa Białołęka to Monika (Brown Belt) i Krzysztof (Black Belt) – doświadczeni profesjonaliści i pasjonaci nauki samoobrony. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz personalne treningi krav maga w Warszawie