Krav Kids. Nauka samoobrony dla dzieci Białołęka

SAFE KID kurs samoobrony dla dzieci.

Specjalnie opracowany program rozwoju fizycznego dla najmłodszych łączący w sobie techniki z systemu samoobrony Defendo oraz Krav Maga dla dzieci wspierany przez gry i zabawy ruchowe, które świetnie uczą koordynacji i bezpiecznej postawy.

SAFE KID został stworzony przez międzynarodowych ekspertów z dziedziny sztuk walki, samoobrony oraz pedagogów zrzeszonych w Międzynarodowej Organizacji Saario Academy i trenują go dzieci z kilku krajów.

Dzięki temu nasi młodzi adepci mogą zdawać egzaminy na stopnie i pasy wg tych samych standardów co dzieci z Węgier, Finlandii czy innych krajów Europy.

Saario Academy to także ferie i wakacje z samoobroną, aktywnością fizyczną i wieloma atrakcjami. Obozy Safe Kid Defendo i Krav Maga Kid dla dzieci nastolatków odbywają się w Polsce i za granicą. Organizujemy również półkolonie na salach treningowych w Warszawie – Białołęka oraz Bemowo.

Uczymy dzieci reagowania w sytuacji zagrożenia i rozwijamy ich fizycznie ucząc podstaw samoobrony.

Elementy dyscypliny i specjalnie dopasowany program „Safe Kid to idealna rekreacja ruchowa dla młodych wojowników, których rozpiera energia.

Sztuki walki czy sporty walki to dobry sport na początek. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie sprawniejsze i przygotowane  fizycznie do dalszego rozwoju.

Sztuki i sporty walki dla dzieci z Białołęki.

Nasze zajęcia dla dzieci na warszawskiej Białołęce to nie tylko skuteczne techniki samoobrony z systemu DEFENDO – SAFE KID, KRAV KID ale także elementy karate, boksu, kick-boxingu i judo.

Instruktorzy prowadzący zajęcia na Białołęce posiadają szkolenia oraz kursy z treningu samoobrony  dla dzieci.

Ponad to, są to byli zawodnicy sportów i sztuk walki. 

Instruktor Krzysztof posiada uprawnienia Trenera Karate Kyokushin. 

Klub sportów walki dla dzieci Warszawa Białołęka. 

Jeśli szukasz zajęć sztuk walki dla dzieci na Białołęce to wypróbuj nasz klub sportów walki. Nauka samoobrony dla dzieci może być ciekawym wstępem do rozwoju. 

Grafik zajęć dla dzieci z samoobrony.

Safe Kid to program nauki samoobrony dla dzieci w wieku 5-10 lat. 

Dwa dni treningowe w tygodniu. Można ćwiczyć także raz w tygodniu. Kliknij GRAFIK.

Masz pytania? Kliknij: KONTAKT