Sala sportowa na godziny Warszawa

Warszawski klub sportowy Masada zaprasza do współpracy trenerów, instruktorów oraz organizacje i firmy do wynajęcia naszej sali na zajęcia sportowe, w tym treningi personalne oraz warsztaty, seminaria, kursi i szkolenia sportowe.

Sala sportowa na godziny Warszawa

Klub sportów walki Warszawa to sala wyłożona matą o powierzchni treningowej 100 metrów, gdzie odbywają się zajęcia z krav maga, bjj, samoobrony dla kobiet oraz treningi personalne. Wynajęcie sali sportowej w Warszawie jest możliwe na dni, godziny oraz miesiące. Wszystko zależy od zapotrzebowania.

Sala sportowa do wynajęcia w Warszawie

Sala sportowa do wynajęcia w Warszawie mieści się na Białołęce blisko dzielnicy Targówek. Kliknij w link https://maps.app.goo.gl/HaVLXCJ5Z57RTkxQ8 by zobaczyć gdzie mieści się nasz klub.

Sala na warsztaty sportowe Warszawa

Jeśli szukasz sali na warsztaty sportowe, kursy sportowe lub szkolenie, to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Od kilku lat organizujemy seminaria sportowe z różnych dyscyplin, takich jak boks, kickboxing, BJJ, itd.

Sala na treningi do wynajęcia Warszawa

Zapraszamy trenerów i instruktorów do wynajęcia sali treningowej na Wasze zajęcia. Oferta dotyczy pojedynczych zajęć oraz wynajęcia powierzchni treningowej na dłuższy okres.

Sala do wynajęcia dla trenera personalnego

Jesteś trenerem personalnym? Szukam miejsca, gdzie możesz prowadzić personalne zajęcia dla swoich podopiecznych ? Nasza sala to świetne miejsce aby prowadzić zajęcia indywidualne dla każdej grupy wiekowej.

Ile kosztuje sala sportowa do wynajęcia w Warszawie?

Cennik wynajęcia sali treningowej w Warszawie zależy od ilości godzin oraz dni. Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48882042495 celem omówienia kosztów wynajęcia sali sportowej w Warszawie. Kliknij również https://www.facebook.com/masadaklub, żeby zobaczyć gdzie trenujemy.