Próbny trening w klubie Masada

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami z samoobrony lub sportu walki  jakim jest Brazylijskie Jiu-Jitsu, Krav Maga dla dorosłych i nastolatków lub samoobrona dla kobiet to zapraszamy do naszego klubu na warszawskiej Białołęce, na pierwsze bezpłatne zajęcia. Oferta klubu skierowana jest dla całych rodzin – dzieci, młodzieży i dorosłych. Poniżej kilka informacji.

Jak się zapisać na darmowy trening?

Przed przyjściem na pierwsze zajęcia do klubu MASADA warto wysłać nam smsa lub zadzwonić pod nr 882 042 495. Ofertę naszych zajęć znajdziecie Państwo pod linkiem https://masada-kravmaga.pl/zajecia/.

Grafik zajęć sportowych na Białołęce.

Klub Masada prowadzi zajęcia wg określonego grafiku https://masada-kravmaga.pl/grafik/. Zastrzegamy sobie zmianę. Dlatego też, warto zajrzeć na nasza stronę https://www.facebook.com/masadaklub oraz przedzwonić w celu zweryfikowania aktualnych danych.

Oświadczenia i zgody.

Przychodząc na pierwsze zajęcia próbne w naszym klubie oświadczasz, że

  • jesteś zdrowy i możesz uczestniczyć w zajęciach ze sportów walki i samoobrony,
  • Twoje dziecko jest zdrowe  i  może uczestniczyć w zajęciach ze sportów walki i samoobrony,
  • nie byłeś/byłaś karana za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz nie toczy się wobec Ciebie postępowanie z tego tytułu,

Ponad to, warto abyś wiedział(a)

  • klub oraz Instruktor nie odpowiada za kontuzje oraz nieszczęśliwe wypadki uczestników zajęć powstałe wskutek niedostosowania się do poleceń Instruktora prowadzącego zajęcia,
  • klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w miejscu prowadzenia zajęć,

Co na pierwszy trening?

Sala w klubie MASADA wyposażona jest z matę. Ćwiczmy na boso. Można mieć skarpetki. Do tego standardowy strój sportowy – spodnie/spodenki i koszulka sportowa. Na pierwsze zajęcia warto wziąć bluzę z długi rękawem (miesiące zimowe, jesienne i wiosenne) oraz butelkę wody.

Jak trafić do klubu MASADA?

Masada Fight Club znajduje się na Białołęce sąsiadując z dzielnicą Bródno i Targówek. Łatwo do nas dojechać od strony Marek czy też Żerania. Link do mapy: https://maps.app.goo.gl/vHyJT5cSK1JtbzCg6

Cennik zajęć na Białołęce.

Jeśli będziesz chciał u nas zostać to pod linkiem: https://masada-kravmaga.pl/skladki/ znajdziesz wysokość składek członkowskich. Jeśli dołączasz w trakcie miesiąca, to wysokość składki ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy.