Kurs Samoobrona dla Kobiet z Dzielnicy Targówek.

Jeśli mieszkasz na Targówku, Bródnie lub Zaciszu i chcesz czuć się bezpiecznie w miejskiej dżungli, to zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć samoobrony dla kobiet – kurs „Bezpieczna kobieta na Targówku” prowadzony przez doświadczonych instruktorów obszaru Safe Woman, w tym Monikę brązowy pas Krav Maga.

Bezpieczna kobieta na Targówku.

Jesteśmy klubem sportów walki i nauki samoobrony. Prowadzimy zajęcia sportowe na Tarchominie (Krav Maga Tarchomin Klub KENKO – Białołęcki Ośrodek Sportu przy Strumykowej) oraz na Białołęce prowadząc Masada Fight Club, którego położenie sąsiaduje z Targówkiem i Bródnem. Dojazd na ul. Kopijników 67b zajmuje tylko kwadrans. Trenują u nas Panie z Targówka i Bródna – nie tylko samoobronę dla kobiet ale BJJ oraz Krav Maga.

Nauka samoobrony Targówek czy sztuki walki Targówek ?

Mając wieloletnie doświadczenie w sztukach walki oraz praktycznej samoobronie dla kobiet, wiemy, że sztuki walki – chińskie, koreańskie, japońskie czy każde inne nie sprawdzają się w nauce samoobrony dla kobiet. Oczywiście, są piękne i ich trenowanie ma ogromny sens ale nie są one skuteczne pod zagrożenia uliczne. Tak więc albo bezpieczeństwo kobiety albo sztuki walki. Wybór jest prosty.

Darmowy kurs samoobrony dla kobiet na Targówku.

Oferty samoobrony dla kobiet w Warszawie jest ogromna. Wiele klubów sztuk walki wygrywa przetargi na prowadzenie darmowych kursów. Tak samo jest na Targówku i Bródnie. Czy takie zajęcia mają sens? Tak. Zawsze warto się ruszać. Jednak należy podejść rozsądnie i uczestniczyć w kursach „Bezpieczna kobieta” prowadzonych przez specjalistów systemów samoobrony.

W 2024 r prowadziliśmy darmowe seminarium dla kobiet w dzielnicy Targówek z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na sali jednego z klubów sportowych na Zaciszu pokazaliśmy jakie są typowe zagrożenia, które mogą spotkać kobiety, jak ich unikać a jak reagować w przypadku ataku.

Czy krav maga jest dla kobiet?

Oczywiście, że krav maga jest dla kobiet. Nasza Pani instruktor Monika posiadająca obecnie brązowy pas, wie, jak skuteczny jest ten system walki. Jednak aby uczyć skutecznej samoobrony dla kobiet nie wystarczy sama znajomość krav maga Warszawa. Dlatego też, jesteśmy instruktorami systemu samoobrony Defendo oraz programu Safe Woman.

Oferta nauki samoobrony dla Pań z Targówka.

Kliknij „Samoobrona dla kobiet Targówek” i dowiedz się czego możesz nauczyć się w naszym klubie podczas zajęć dedykowanych dla Pań.

Zapisy na kurs samoobrony dla kobiet z Targówka.

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. KONTAKT

Pierwszy trening samoobrony dla kobiet jest darmowy.

Nasza oferta na FB