Krav Maga Mazowsze

Szukasz zajęć Krav Maga na Mazowszu? W województwie mazowieckim Classic Krav Maga możesz ćwiczyć w kilku miejscach w Warszawie oraz w jednym ośrodku blisko Warszawy. Poniżej kilka informacji.

Czym jest Krav Maga?

Krav Maga to militarny system samoobrony i walki wręcz przystosowany dla osób spoza kręgu wojska czy innych formacji mundurowych. Krav Maga wywodzi się z dwóch starożytnych hebrajskich wyrazów „krav” tłumaczony jako „walka” oraz „maga” – oznaczający „kontakt”. Zatem Krav Maga określa się jako walkę w bliskim kontakcie.

Ten popularny na całym świecie system walki opracowany do samoobrony, składa się z kombinacji najskuteczniejszych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sportów walki. W przeciwieństwie do sztuk walki, krav maga skupia się na rzeczywistych sytuacjach i najskuteczniejszych kontratakach, łącznie z obronami mogącymi trwale uszkodzić agresora. Co ważne, w systemie zawarto obronę przed atakiem nożem, pałką, czy szantaż bronią palną.

Twórcą Krav Maga jest Imi Lichtenfeld, znany też jako Imi Sade Or.

Classic Krav Maga

Classic Krav Maga to atak, obrona, odpowiedni timing, taktyka walki, poruszanie się i obserwacja, zgodnie z zasadą „back to the roots” (powrotu do korzeni).

W odróżnieniu do innych szkół Krav Maga, które dokładały do systemu kolejne techniki ze sztuk i sportów walki, organizacja Classic Krav Maga ograniczała techniki i ataki obronne tak aby system był prosty i dostosowany do popularnych ataków ulicznych. Przyświeca nam zasada „mniej znaczy więcej”

Krav Maga Warszawa Białołęka

Klub Sportów Walki Masada jest największym ośrodkiem Classic Krav Maga po tej stronie Wisły. Zapraszamy wszystkich w celu nauki skutecznych technik samoobrony i elementów walki w bliskim kontakcie. Kliknij https://masada-kravmaga.pl/classic-krav-maga-bialoleka/

Krav Maga Warszawa Tarchomin

Krav Maga Tarchomin to oferta powstałego w 2017 Klubu Sportów Walki i Samoobrony KENKO założonego przez dwójkę certyfikowanych instruktorów Classic Krav Maga Monikę i Krzysztofa. Pierwsze zajęcia prowadzone były w Galerii Północnej, następnie w Wyższej Szkole Sportowej przy ul. Jagiellońskiej a obecnie od ponad dwóch lat nauka samoobrony odbywa się przy ul. Strumykowej 21 w Białołęckim Ośrodku Sportu.

Krav Maga Warszawa Bemowo

Obiekt Aplauz przy Radiowej 1a w Warszawie to pierwszy w Polsce i Warszawie ośrodek Classic Krav Maga. To także centrala w Polsce. Krav Maga Bemowo prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych oraz organizuje egzaminy na pasy w Classic Krav Maga.

Krav Maga Wołomin

Classic Krav Maga Wołomin to oferta zajęć dla osób z Wołomina, Kobyłki oraz Zielonki. Szefem klubu jest czarny pas Classic Krav Maga. https://www.facebook.com/kravmagawolomin

Szkolenia z samoobrony Mazowsze

Instruktorzy Classic Krav Maga to także oferta szkoleń z samoobrony dla organizacji i firm. Organizujesz event na Mazowszu? Chcesz przeszkolić swoich pracowników z podstaw samoobrony. Zapraszamy do kontaktu. Nasze szkolenia z Classic Krav Maga Mazowsze są polecane jako atrakcyjny program nauki samoobrony. Dzwoń: +48882042495