Boks Warszawa Białołęka.

Boks (pięściarstwo) to przede wszystkim sport walki, polegający na pojedynku dwóch przeciwników, którzy zadają ciosy przy użyciu pięści mając założone specjalne rękawice. Boks uważa się za najstarszy sport walki. Pięściarskie pojedynki znane był już w starożytnej Grecji i Rzymie. Następnie boks został włączony do igrzysk olimpijskich.

Boks w treningach Krav Maga.

Jeśli nie szukasz stricte boksu to być może zainteresuje Cię oferta krav maga Warszawa, w naszym klubie sportów walki. Krav Maga zawiera wiele elementów typowo bokserskich. Poruszanie się w pozycji walki, uniki, ciosy proste, sierpowe i haki to codzienności w trenowaniu tego systemu walki i samoobrony. Warto jednak zaznaczyć, że nauka zadawania ciosów jest uczona pod kątem ulicznej samoobrony a nie sparingów sportowych. Dobrze wiecie, że brutalność uliczna musi być odparta prostotą i skutecznością. Na ulicy nie ma ringu, rękawic pięściarskich, sędziego o zaplecza medycznego.

Boks czy Krav Maga?

Nie chcemy wybierać za Ciebie. Nasz klub oferuje próbne zajęcia z Krav Maga. Kluby bokserskie w Warszawie zapewne też mają to w ofercie. Przyjdź i wybierz to co będzie lepsze dla Ciebie. Być może to będzie boks Warszawa Białołęka a Krav Maga Warszawa Białołęka jako uzupełnienie? Wybór należy do Ciebie.

Treningi personalne z boksu Warszawa Białołęka.

Jeśli chcesz poznać podstawy boksu a nie masz czasu na zajęcia grupowe lub duża ilość osób Cię krępuje to warto skorzystać z naszych zajęć indywidualnych. Treningi personalne z boksu prowadzą instruktorzy Monika i Krzysztof.